Kalendár 2019 Nosiacich mamičiek princezien

JEDINEČNÝ KALENDÁR 2019

MAMY PRINCEZNY

Visí už u vás kalendár na rok 2019?

Nemyslím obyčajný. Ale taký, ktorý by každej mame priniesol inšpiráciu a potešil aj oko. Okrem toho máte na očiach všetky termíny týkajúce sa vašich aktivít a udalostí.

Taký nemáte?

AHA… pred pár mesiacmi prišiel nápad. Vzala som svoje najkrajšie šaty a ešte krajšie detičky, oslovila pár maminiek a vytvorili sme jedinečný kalendár princezien. No, nie pre deti.. princezien mamičiek.

Z každej fotky cítiť krásu a nehu, materinskú lásku a podčiarknutie ženskosti.

Ako vidíte na obrázkoch, naozaj som si dala záležať, aby fotky boli dokonalé.

No kalendár je nielen krásny, ale aj užitočný na zapisovanie udalostí.
Môžete si vybrať dokonca z troch druhov:

Nástenný kalendár A3 na výšku

Plánovací kalendár A3 na šírku s tabuľkou na zapisovanie aktivít členov rodiny

Stolový týždenný kalendár, s možnosťou zavesenia

Cena kalendára je 12€ viac informácií v objednávkovom formulári

23.9.2018  v Starej Tržnici v Bratislave sa konal Krst Kalendára vrámci Nosičskej módnej prehliadky spoločenských a svadobných šiat z kalendára a mnohých ďalších z dielne Fashion by Marta Urban.
Pozvanie stať sa krstnou mamou kalendára prijala Nika Macinská, mama 8 detí. Jej tvorbu a blog Denník mamy nájdete na tomto linku.

Už ubehol rok od spoločnej spolupráce Marty Urban Jablonickej s Luciou Fialovou a vzniklo nádherné dielo Folklórny Nosiaci Kalendár 2018, ktorý získal 2. miesto v súťaži O najkrajší výrobok od mamky 2017, ktorý organizuje Čo dokáže mama. Tento rok vybrali tému Princezné & aj nosiaca mamička vie byť spoločensky oblečená. Nosiace mamičky princezny s detičkami naviazanými v šatke, nafotili pri slovenských a rakúskych hradoch, zámkoch, kaštieľoch.

Obliekli si ručne šité spoločenské, plesové a svadobné šaty mladej talentovanej návrhárky Marty Urban Jablonickej. Vytvorila šaty originálnych strihov, niektoré rôzne zdobené, čipkované a ručne vyšívané. Maminky ozdobila ručne robenými korálkovými šperkami (náušnice, náramky, vlasové doplnky, tiáry) a kvetinovými ozdobami (čelenky, náramky). To všetko vyrobila a ušila s láskou (väčšinou po nociach) v dielni Fashion by Marta Urban. Šaty v kalendári a mnohé iné môžu byť aj vaše.

Marta je maminkou už dvoch malých princezien, popri ktorých absolvovala všetky fotenia, všetko odkomunikovala, dala kalendáru svoju ideu a konečnú podobu, čo bolo neskutočne veľa hodín strávených za PC.

Skvelú prácu odviedla aj mladá fotografka Bea Révayová a jej tykajme.si, ktorá do každého fotenia išla naplno telom aj dušou. Nacestovala sa, zabávala deti v aute a fotila za každého počasia, času, teploty a vlhkosti 🙂 Nemala to s Martou jednoduché, keďže spniť jej kompozičné požiadavky a predstavy o výsledku bol niekedy nadľudský výkon. Výsledok však stojí za to!

Veľká vďaka a obdiv patrí každej jednej modelke a úžasnej maminke spolu s ich malými pokladmi, ktoré sa nielen nacestovali, ale bud mrzli, mokli, alebo sa varili pri foteniach počas celého roka. Ešteže pri nosení je dieťatko blízko pri zdroji a maminkinom srdiečku, vie sa tak krásne upokojiť a tú blízkosť milujú obaja.

Samozrejme bez šatiek na nosenie detí by sa to neobišlo a hlavne šatkomilovníčiek, ktoré nám ochotne požičali svoje skvosty na fotenia. Patrí Vám za to úprimné ďakujem, menovite: Janka Packová, Zuzana Kompasová, Nina Bláhová, Jana Uttová, Katarína Brestovičová, Zuzana Juris, Stanka Veselá. Bez Vás by nosili asi iba v rukách (interný vtip nosiacich mamičiek).

Nech sa páči teraz sa už len nechajte unášať krásou Slovenských mamičiek a pri každom mesiaci si spomeniete na tie najkrajšie časy spojené s nosením Vášho dieťatka.